Kontakt

Forbundet KYSTENs landsstevne 2019  arrangeres av Kystlaget Trondhjem

 

Landsstevnet planlegges av en egen stevnekomite:

Stevneleder: Helge Meyer tlf. 90 80 50 20  stevneleder@fosenkaia2019.no

Sponsorer: Edel Irene Aune  tlf.  481 39 383 sponsor@fosenkaia2019.no 

Havn: Egil Eide  havn@fosenkaia2019.no

Program og kultur: Silje Salomonsen  program@fosenkaia2019.no

Frivillig: Torstein Holm  frivillig@fosenkaia2019.no

Martna:   martna@fosenkaia2019.no

Mat: Odd Geir Kristiansen    mat@fosenkaia2019.no